ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ обласного бюро судово-медичної експертизи та зокрема моргу

    Доводимо до Вашого відома, що на сучасному етапі господарювання обласне бюро-судово-медичної експертизи забезпечується бюджетними коштами лише на захищенні статті, що не дає можливості подальшого функціонування обласного бюро для безперебійного обслуговування населення області.
    Виникнення складної економічної кризи в країні спричинило дефіцит фінансових ресурсів.
    Покладаємося на вашу гуманність та просимо за бажанням приєднатися до залучення додаткових джерел фінансових ресурсів на утримання закладу - благодійних пожертвувань.
    Тільки виключно ваша громадська свідомість допоможе нам забезпечити роботу моргу з метою своєчасного та безперебійного оформлення лікарських свідоцтв про смерть (також і у вихідні та святкові дні), що допоможе Вам у найбільш стислі терміни провести захоронення тіл.
Благодійну (добровільну) допомогу можна здійснити шляхом перерахування коштів у найближчих відділеннях установ банків, які знаходяться за адресою: на перехресті вул. Л. Кобилиці та вул. Ярошинської на наш розрахунковий рахунок.
     Благодійні пожертвування (внески) приймаються за Вашою особистою заявою в касі закладу, яка розташована за адресою м. Чернівці, вул. Руська, 124, та будуть використані виключно для придбання організаційно-методичної документації, канцелярських товарів, тощо.

                                                                                             Адміністрація бюро 

Зразок заяви

Начальнику ОКУ «Чернівецьке обласне бюро           

   судово-медичної експертизи» Бачинському В.Т.        

  громадянина ________________                             

мешканця м. ___________ вул. __________________ 

ЗАЯВА

   Прошу прийняти від мене благодійний (добровільний) внесок у вигляді безповоротної фінансової допомоги в сумі________________ (прописом) на ________________________ (зазначити цілі використання).

Дата                                 Підпис 


Нормативні документи:

Дивитись  Накази ДОЗ та ЦЗН

Дивитись  Накази бюро СМЕ

 


 

 Інформація

про стан надходження і використання благодійних внесків,спонсорської та гуманітарної допомоги за 2018 рік по ОКУ «Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи» 

 від 04.09.2018 р.      

             На виконання наказу Департаменту охорони здоров’я від 14.03.2014 року №228 «Про посилення контролю за порядком отримання та використання благодійних внесків», керуючись Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» від 05.07.2012 року №5073-УІ, адміністрація ОКУ «Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи» інформує що, за період з 01.01.2018 року по 01.09.2018 року благодійниками та меценатами Чернівецької області було надано благодійну допомогу у вигляді натуральних надходжень, а саме: паливно-мастильних матеріалів 1256 л. на загальну суму 34350,55 грн.. Грошові надходження на рахунок обласного Державного казначейства – 12640 грн..

 

Нормативні документи:

 

Дивитись  Накази ДОЗ та ЦЗН

Дивитись  Накази бюро СМЕ