КУ “Чернівецька обласна психіатрична лікарня“

58018, м. Чернівці, вул. Мусоргського, 2, тел/факс (03722) 4-07-00

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Калуцький Вячеслав Васильович

4-51-15

Приймальна

 

4-07-00

Заступник головного лікаря з медичної частини

Азов Юрій Федорович

4-09-02

Заступник головного лікаря з медичної частини

Січкар Олег Іванович

4-51-17

Заступник головного лікаря з економічних питань

Сустроєва Світлана Миколаївна

4-51-11

Заступник головного лікаря по медсестринському персоналу

Станішевська Діна Михайлівна

4-51-19

Головний бухгалтер

Мильничук Ольга Іванівна

4-07-03

Заступник головного бухгалтера

Бадалій Марія Олексіївна

4-54-04

Інженер з охорони праці

Іщук Олена Олександрівна

4-52-09

Начальник штабу ЦО

Якубовський Юрій Миколайович

4-51-25

Організаційно – методичний консультативний відділ

Завідувач

Ніколенко Петрунеля Тарасівна

4-51-16

Відділ медичної статистики

Ситник Юлія Володимирівна

4-51-14

Архів

Чекета Любов Іванівна

 

Профспілковий комітет

Давиденко Тамара Миколаївна

4-51-19

Відділ кадрів

Начальник

Півторак Марина Іванівна

4-52-04

Юрисконсульт

Катеринчук Юлія Василівна

4-52-04

1-е відділення (чоловіче)

Завідувач

Кравченко Леонід Олексійович

4-51-12

2-е відділення (жіноче)

Завідувач

Блажіна Ірина Юріївна

4-52-26

3-є відділення (неврологічне)

Завідувач

Мудрик Зоя Анастасіївна

4-52-25

4-е відділення (анестезіології)

Завідувач

Камінський Олег Михайлович

4-52-12

5-е відділення (неврозів)

 

Федотова Алла Василівна

4-52-24

Центр медичної допомоги дітям з психічними захворюваннями

Завідувач

Шевчук Валентина Дмитрівна

4-52-23

7-е відділення (чоловіче)

Завідувач

Бурма Вікторія Павлівна

4-52-21

8-е відділення (жіноче)

Завідувач

Кравченко Людмила Іванівна

4-52-17

9-е відділення (чоловіче)

Завідувач

Огороднік Валентина Андріївна

4-52-18

Диспансерне відділення

Завідувач

Петрусєва Світлана Михайлівна

4-52-10

Лікарсько-консультативна комісія

Деревенко Сергій Олександрович

4-07-05

Амбулаторна судово – психологічна експертна комісія

Васкан Жанна Василівна

4-07-06

Відділення лікарського сімейно – психологічного консультування

Висоцька Олена Василівна

 

Приймальне відділення

Завідувач

Сарабєєв Віктор Федорович

4-07-01

13-е відділення (соматичне)

Завідувач

Яковенко Інна Вячеславівна

4-52-11

14 -є відділення

(інфекційне)

Завідувач

Коваленко Надія Петрівна

4-52-15

15-е відділення (кризове)

Завідувач

Левицька Анжела Петрівна

4-51-18

Патопсихологічна лабораторія

Завідувач

Цапок Лариса Михайлівна

 

Клініко-діагностична лабораторія

Завідувач

Дубковецька Валентина Петрівна

4-52-19

Фізіотерапевтичний кабінет

Завідувач

Мойсюк Зінаїда Михайлівна

4-18-11

Кабінет функціональної діагностики

Завідувач

Батіг Наталія Орестівна

4-18-11

Стоматологічний кабінет

Завідувач

Церковна Галина Волод.

4-52-13

Рентгенологічний кабінет

Завідувач

Вакарюк Євген Георгійович

4-54-00