ОКУ Лікарня швидкої медичної допомоги

58015, м. Чернівці, вул. Фастівська, 2, тел./факс  (03722)  6-08-70,

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Халатурник Віктор Васильович

6-08-70

6-92-81

Приймальна

Гандюк Емілія Олександрівна

6-08-70,

6-92-22

Заступник головного лікаря з медичної частини

Щербан Микола Георгійович

6-08-71

6-92-49

Заступник головного лікаря з медичної частини

Ушенко Світлана Анатоліївна

6-92-36

 

Заступник головного лікаря з контролю якості діагностики та лікування

Плегуца Олександр Матвійович

9-92-63

Заступник головного лікаря з економічних питань

Григірчик Ганна Іванівна

6-18-09

6-92-53

Головна медсестра

Комерзан Валентина Тимофіївна

6-92-31

Начальник відділу кадрів

Вітовська Уляна Тарасівна

6-08-73

6-92-93

Кабінет медичної статистики

Коноваленко Максим Юрійович

6-92-54

Головний бухгалтер

Кулікова Лілія Дмитрівна

6-08-72

6-92-86

Юрист

Насадюк Сергій Богданович

6-92-80

Інженер з охорони праці

Петльоха Віктор Іванович

6-92-33

Начальник штабу ЦО

Луцишин Віктор Миколайович

6-92-33

Профспілковий комітет

Сердюк Богдан Михайлович

6-92-46

Приймальне відділення

Завідувач

Істрафілова Лариса Олександрівна

6-08-75

6-92-76

Відділення трансфузіології

Завідувач

Каланча Анжеліка Володимирівна

6-92-61

Клініко-діагностична лабораторія

Завідувач

Дугаєва Світлана Миколаївна

6-08-76

6-92-30

Травматологічний пункт для дорослих

Завідувач

Лазар Троян Хоревич

6-08-77

6-93-85

Рентгенологічне відділення

Завідувач

Грушко Валентин Орестович

6-92-11

Опікове відділення

Завідувач

Малейкий Мирослав Васильович

6-18-02

6-92-16

Клінічний провізор

Дутчак Юлія Сергіївна

6-92-19

Лікар-епідеміолог

Арійчук Ілона Вікторівна

6-92-19

Стоматологічний кабінет

Паламарчук Сергій Іванович

6-92-51

Кабінет функціональної діагностики

Фочук Марія Пилипівна

6-92-73

Відділення відновного лікування

Завідувач

Пилип’як Емілія Іванівна

6-92-44

Терапевтичне відділення

№ 1

Завідувач

Ганжа Валентина Деомидівна

6-92-99

Гематологічне відділення

Завідувач

Аджигітова Людмила Вікторівна

6-18-03

Терапевтичне відділення

№ 2

Завідувач

Дирда Олена Миколаївна

6-92-37

Центр невідкладної неврології

Завідувач

Вакарчук Ганна Василівна

6-92-79

Гастроентерологічне відділення

Завідувач

Дорошук Віталій Іванович

6-92-38

Травматологічне відділення для дорослих

Завідувач

Сапожнік Микола Федорович

6-92-42

Травматологічне відділення для дітей

Завідувач

Середюк Богдан Михайлович

6-92-46

Нейрохірургічне відділення

Завідувач

Бобков Віктор Олександрович

6-18-04

6-92-88

Урологічне відділення

Завідувач

Арійчук Ігор Корнійович

6-18-01

6-92-60

Хірургічне відділення № 1

Завідувач

Філіпець Олексій Іванович

6-92-34

Хірургічне відділення № 2

Завідувач

Мороз Олександр Михайлович

6-92-71

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідувач

Іванов Володимир Іванович

6-08-81

6-92-17

Операційне відділення

Завідувач

Цикрович Віктор Леонідович

6-92-00

 

Повернення до списку медичних установ.