Центральна районна лікарня

60500, м. Герца, вул. Центральна, 25 (Код 0240)

Тел./факс (03740) 2-11-17, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Цинтар Аурел Васильович

2-12-17

Заступник головного лікаря по лікувальній роботі

Лашкіба Галина Василівна

2-16-17

Заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню сільського населення

Фолошня Георгій Харлампович

2-11-49

Головний бухгалтер

Павел Марія Василівна

2-19-26

Головна медична сестра

Отку Ольга Василівна

2-16-17

Відділ кадрів

Завідувач

Назарій Альона Веніамінівна

2-12-24

Кабінет медичної статистики

Завідувач

 

 

Фолошня Ніна Павлівна

2-12-24

Приймальне відділення

Завідувач

 Гріб Лариса Іванівна

2-20-32

Поліклінічне відділення

Завідувач

Цинтар Валентин Аурелович

2-12-09

Терапевтичне відділення

Завідувач

Пампуряк Георгій Іванович

2-12-47

Дитяче відділення

Завідувач

Скурту Дмитро Дмитрович

2-11-78

Хірургічне відділення

Завідувач

Лягу Штефан Миколайович

2-12-14

Пологове відділення

Завідувач

Калуцький Едуард Анатолійович

2-12-38

Гінекологічне відділення

Завідувач

Філіпчук Світлана Валентинівна

2-21-87

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Завідувач

Петров Володимир Андрійович

2-21-86


Сільські дільничні лікарні

Населений пункт

Посада

 

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Байраки

Головний лікар

Хріб Василь Пантелійович

2-53-14

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Остриця

Головний лікар

Курікеру Ауріка Василівна

3-63-43

с. Горбово

Головний лікар

Гаїна Андріан Іванович

3-13-19

с. Велика Буда

Головний лікар

Гинку Олена Іванівна

2-73-17

с. Мольниця

Головний лікар

Рябой Вадим Анатолійович

3-33-94

с.Цурень

Головний лікар

Пономаренко Надія Вікторівна

3-73-33

с.Хряцька

Головний лікар

 

4-33-16

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Банчени

Москалу Маріана Іванівна

 

3-13-19

с. Круп’янськ

Сопонару Євгенія Іванівна

 

2-73-10

с. Підвальне

Ілаш Анжела Дмитрівна

2-53-69

с. Виноградово

Фолошня Олександр Михайлович

2-63-52

с. Лунка

Томік Тетяна Дмитрівна

3-43-17

с. Тернавка

Спрінчану Петро Михайлович

4-13-67

с. Дякінці

Гаїнуца Валентина Троянівна

2-41-50

с. Куликівка

Дабуле Алла Костянтинівна

4-03-32

с. Годинівка

Жалба Лукреція Василівна

2-63-10

с. Пострашівка

Рипта Родіка Костянтинівна

2-83-38

с. Буківка

Пую Марія Дмитрівна

3-83-10