Глибоцька центральна районна комунальна лікарня

60400, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14 (Код 234)

факс (03733) 2-11-40, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар приймальня

 

 

Шкробанець Іван Васильович

2-11-40,

2-25-55

Заступник головного лікаря медичному обслуговуванню населення

Наумець Василь Антонович

2-15-30

Заступник головного лікаря з медичної частини

Коврик Іван Прокопович

2-12-97

Заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності

Томашенко Олександр Сергійович

2-18-66

Заступник головного лікаря по охороні материнства і дитинства

Божеску Георгій Георгійович

2-13-79

Заступник головного лікаря з економічних питань

Чернат Віктор Вікторович

2-14-46

Заступник головного лікаря по медсестринству

Супрович Валентина Георгіївна

2-22-12

Головний бухгалтер

Чернат Любов Іванівна

2-14-99

Відділ кадрів

Завідувач

Безрука Валентина Олександрівна

2-22-74

Кабінет медичної статистики

Ковальчук-Сіницька Таїсія Іванівна

2-18-46

Приймальне відділення

 

2-13-82

Поліклінічне відділення

Завідувач

Бочар Клара Вікторівна

2-14-33

Терапевтичне відділення

Завідувач

Дригибка Надія Антонівна

2-15-79

Кардіологічне відділення

Завідувач

Кашперська Ірина Петрівна

2-28-47

Неврологічне відділення

Завідувач

Кришинець Іван Михайлович

2-10-48

Хірургічне відділення

Завідувач

Дригибка Омелян Георгійович

2-14-35

Реанімаційне відділення

Завідувач

Старовойт Володимир Петрович

2-26-61

Травматологічне відділення

Завідувач

Нероденко Володимир Миколайович

2-21-16

ЛОР відділення

Завідувач

 

 

 

Колесник Віктор Леонідович

2-23-37

Пологово-гінекологічне відділення

Завідувач

Турман Валентина Василівна

2-11-44 2-24-88

Дитяче відділення

Завідувач

Нагорець Світлана Георгіївна

2-21-45

Інфекційне відділення

Завідувач

Жижиян Родака Іванівна

2-22-52

Відділення швидкої медичної допомоги

Завідувач

Манюк Василь Борисович

103

Клінічна лабораторія

Завідувач

Зеленько-Шкеть Алла Михайлівна

2-22-12

Фізіотерапевтичне

Відділення

Завідувач

Сенку Миросла Михайлівна

2-12-92

 

 

Сільські дільничні лікарні

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с.Кам'янка

Головний лікар

Русу Степан Васильович

3-13-46

3-15-38

с.Тереблече

Головний лікар

Куліковський Дмитро Васильович

3-43-35

3-43-80

с.Турятка

Головний лікар

 

Кіфірюк Людмила Михайлівна

5-31-22

 

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

 

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Волока

Головний лікар

 

Антохов Анатолій Володимирович

3-02-65

с. В.Кузьмін

Головний лікар

 

Гончар Дмитро Олександрович

3-63-73

с. Чагор

Головний лікар

 

Соколюк Аліна Олександрівна

3-85-93

с. Коровія

Головний лікар

Флюндра Ірина Георгіївна

3-63-66

с. Молодія

Головний лікар

Ропчан Олена Василівна

3-53-93

с. Тарашани

Головний лікар

 

Гайдаєнко Світлана Василівна

4-44-36

с. Багринівка

Головний лікар

 

 

 

5-56-83

с. Вовчинець

Головний лікар

 

Вінтоник Іван Михайлович

5-56-69

с. Черепківці

Головний лікар

 

Вінтоник Єлизавета Аксентіївна

4-34-43

с. Карапчів

Головний лікар

Фретеучан Сорін Іванович

4-03-23

с. Станівці

Головний лікар

 

Савіцький Валерій Іванович

5-91-71

с. Синівці

Головний лікар

Мигоряну Аурел Іванович

5-26-38

с. Купка

Головний лікар

Лазурко Іван Георгійович

5-85-17

с. Корчівці

Головний лікар

 

Фререучан Василь Степанович

5-47-17

 

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Стерче

Данилюк Марія Луківна

3-40-08

с. Горбівці

Булига Людмила Степанівна

5-26-28

с. Поляна

Тарица Олена Якобівна

 

с. Луківці

Столяр Віоріка Іванівна

5-11-17

с. Біла Криниця

Бєлкіна Марія Миколаївна

5-57-24

с. Йорданешти

Карп Марія Іванівна

4-56-17

с. Просіка

Семенович Лучія Василівна

4-84-34

с. Просекуряни

Пацаранюк Ірина Дмитрівна

 

с. Димка

Стрільчук Ганна Миколаївна

5-63-86

с. Червона Діброва

Заморська Ніна Григорівна

4-61-79

с. Михайлівка

Крохмаль Марія Миколаївна

4-61-16

с. Сучевени

Ніколаєвич Одоріка Дмитрівна

4-85-17

с. Опришени

Без ушко Дарина Костянтинівна

4-71-24

с. Слобідка

Акостакой Валерій Миколайович

4-71-91

с. Петричанка

Сидоряк Домініка Іванівна

4-85-07