Кіцманський район

Кіцманська центральна районна лікарня

59300 м. Кіцмань, Чернівецької області вул. Незалежності 1,

тел./факс 2-34-08, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Залявський Василь

Дмитрович

2-34-08

Заступник головного лікаря по медичний частині

Андроник Василь

Георгійович

2-38-52

 

Заступник головного лікаря по обслуговуванню населення

Липко Юрій Васильович

2-17-40

2-14-30

Заступник головного лікаря по охороні дитинства та материнства

Шевчук Марія

Василівна

2-13-63

2-12-72

Заступник головного лікаря по медсестринству

Бабюк Світлана

Іванівна

2-15-91

Заступник головного лікаря по економіці

Войціх Оксана

Георгіївна

2-17-59

2-37-41

Головний бухгалтер

Гушувата Ганна Миколаївна

2-17-59

Інспектор відділу кадрів

Патейчук Орися Казимірівна

21-7-40

Інформаційно – аналітичний центр

Завідувач

Мельничук Сергій

Іванович

2-17-40

 

Травматологічне відділення

Завідувач

Заліщук Мирослав

Миколайович

2-21-09

 

Приймальне відділення

Завідувач

Івасюк Світлана

Іванівна

2-22-88

 

Відділення трансфузіології

Завідувач

Каплун Микола

Ілліч

2-14-30

 

Акушерсько-гінекологічне

Відділення

Завідувач

Узінський Євген

Олександрович

2-13-63

2-16-75

 

Неврологічне відділення

Завідувач

Курилюк Іван

Іванович

2-22-44

 

Інфекційне відділення

Завідувач

Шелефета Наталія

Іванівна

2-16-49

 

Дитяче відділення

Завідувач

Ключка Марія

Василівна

2-15-91

 

ЛОР відділення

Завідувач

Чифурко Григорій

Васильович

2-19-81

 

Бактеріологічна лабораторія

Завідувач

Гунчак Олександр

Іванович

2-18-71

 

Хірургічне відділення

Завідувач

Мисевич Василь

Михайлович

2-38-84

 

Терапевтичне відділення

Завідувач

Сандулович Любомир Володимирович

2-22-77

 

Кардіологічне відділення

Завідувач

Радецький Віктор Михайлович

2-13-98

 

Рентгенологічне відділення

Завідувач

Аронович Василь Васильович

2-17-59

 

Клініко-діагностична лабораторія

Завідувач

Моргоч Тамара Василівна

2-16-93

 

Зав.фізіотерапевтич

ним

відділенням

Прокопець Фіалка

Василівна

2-23-66

 

Поліклінічне відділення

Завідувач

Старинська Одарка

Василівна

2-14-30

 

Терапевтичне відділення

поліклініки

Завідувач

Драпака Орися

Євгенівна

2-14-30

 

Жіноча консультація

Завідувач

Ілюк Зінаїда

Володимирівна

2-12-68

 

Стоматологічне відділення

Завідувач

Николяк Світлана

Юліанівна

2-14-30

 

Зубопротезна лабораторія

Завідувач

Магльона Валерій

Григорович

2-18-71

 

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Міська поліклініка

смт. Неполоківці

Головний лікар

Чопюк Марія Онуфріївна

35-5-00

 

Міська поліклініка

смт. Лужани

Головний лікар

Кошарюк Наталія Василівна

24-2-88

 

с. Берегомет

Головний лікар

Дронь Михайло Васильович

64-1-03

 

с. Брусенки

Головний лікар

Козлан Сергій Іванович

34-4-53

 

с. Брусниця

Головний лікар

Недокус Ольга

Василівна

54-3-75

 

с. Верхні Станівці

Головний лікар

Домітращук Олександр Костянтинович

37-4-66

 

с. Нижні Станівці

Головний лікар

Федоряк Ніна Костянтинівна

34-4-45

 

с. Борівці

Головний лікар

Хоботюк Михайло

Орестович

28-7-17

 

с. Драчинці

Головний лікар

Піц Василь Миколайович

56-7-19

 

с. Киселів

Головний лікар

Букатар Олена Тодорівна

28-7-28

 

с. Мамаївці

Головний лікар

Стокальська Юлія Василівна

26-6-03

 

с. Реваківці

Головний лікар

Курилюк Настасія Георгіївна

64-1-01

 

с. Ставчани

Головний лікар

Курилюк Тетяна Василівна

33-7-44

 

с. Стрілецький Кут

Головний лікар

Піц Орест Севастянович

57-1-03

 

 

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Хлівище

Андроник Марія Михайлівна

33-5-21

с. Южинець

Танасійчук Олена Петрівна

51-1-11

с. Шишківці

Бричко Микола Іванович

51-1-21

с. Малятинці

Волянська Ганна Миколаївна

33-6-85

с. Н.Драчинці

Бельцик Ольга Павлівна

56-0-37

с. Лашківка

Гулей Василь Іванович

32-2-45

с. Оршівці

Чобан Тетяна Миколаївна

62-6-73

с. Чортория

Харина Валентина Миколаївна

54-3-75 

с. Суховерхів

Андроник Орися Іллівна

21-6-43

с. Глиниця

Прокопець Марія Михайлівна

52-2-56

с. Зеленів

Ткачук Галина Василівна

41-1-59 

с. Бурдей

Нестор Світлана Василівна

58-1-13

с. О.Кілок

Лакуста Світлана Василівна

34-4-06 

с. Діброва

Загарія Марія Михайлівна

41-1-43 

с. Шипинці-Луг

Климчук Наталія Миколаївна

44-6-33

с. Остра

Вишиван Яна Ігорівна

41-1-16

с. Гаврилівці

Мельничук Лілія Юріївна

48-4-15

с. Дубівці

Мойсюк Марія

Петрівна

31-1-48

с. Ошихліби

Скрипник Домна Василівна

63-4-85

с. Кальнівці

Ткачук Катерина Георгіївна

54-3-81

с. Шипинці

Кибич Інна Володимирівна

44-6-16

с. Іванківці

Якубчак Ліда

Іллівна

48-4-10

с. Витилівка

Олійник Павло Іванович

32-3-23 

с. Ревно

Ковальчук Людмила Григорівна

57-1-20

с. Валява

Лазарь Руслан Георгійович

 

с. Кліводин

Петракович Івона Георгівна

47-2-10

с. Давидівці

Маскуляк Людмила Іванівна

42-2-10

 

с. Коростувата

Мельник Григорій Октавіанович

52-2-03

с. Біла

Унгурян Ірина Юріївна

57-3-57