КУ “Новоселицька центральна районна лікарня“

60300, м. Новоселиця, вул. Карамзіна, 1 (Код 233)

факс (03733) 5-04-86, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Калараш Валерій Олексійович

5-04-86

 

Заступник головного  лікаря по лікувальній роботі

Сухораб Василь Степанович

5-11-48

Заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення

Бежан В'ячеслав Васильович

2-14-83

Заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства

Глігор Людмила Павлівна

2-13-48

Заступник головного лікаря з медсестринства

Олентир Алла Василівна

5-11-49

Заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності

Данчук Наталя Георгіївна

2-14-81

Заступник головного лікаря з економіки

Галіщук Альона Василівна

 

Поліклінічне відділення

Завідувач

Ротар Лідія Іванівна

2-13-50

Головний бухгалтер

Фріц Тетяна Євгенівна

2-05-78 

Відділ кадрів

Завідувач

Доскальчук Іна Георгіївна

2-14-37

Кабінет медичної статистики

Завідувач

ПольоваЛюдмила Іванівна

2-14-79

Приймальне відділення

Завідувач

Москалюк Наталія Василівна

2-14-34

Дитяче відділення

Завідувач

Криган Адела Олексіївна

2-14-34

Травматологічне відділення

Завідувач

Григораш Денис Порфирович

2-14-15

Хірургічне відділення

Завідувач

Раца Анатолій Дмитрович

2-14-15

Кардіологічне відділення

Завідувач

Барус Петро Миколайович

2-14-75

Неврологічне відділення

Завідувач

Марунчак Галина Василівна

2-14-75

Терапевтичне відділення

Завідувач

Калараш Марина Василівна

2-14-94

Реанімаційне відділення

Завідувач

Мазурчак Юрій

Володимирович

2-14-94

Пологове і гінекологічне відділення

Завідувач

Аузяк Олексій Іванович

2-14-09

Інфекційного відділення

Завідувач

Мельничук Дора Іванівна

2-14-74

Фтизіатричний кабінет

Бушила Олена Петрівна

2-18-72

Фізіотерапевтичне відділення

Завідувач

Єремейко Микола Назарович

2-12-26

 

Сільські дільничні лікарні

Населений пункт

Посада

 

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Динівці

Головний лікар

Ігнатеску Валентин Георгійович

72-2-38

с. Костичани

Головний лікар

Савчук Валерій Володимирович

33-2-38

с. Стальнівці

Головний лікар

Дубей Світлана Іванівна

56-2-38

с. Топорівка

 Головний лікар              

Ілащук Петро Васильович

2-72-69

с. Черленівка

Головний лікар

Мельник Анатолій Антонович

31-2-17

 

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Бояни

Головний лікар

Кучурян Дора Мірчивна

5-71-83

с. Ванчиківці

Головний лікар

Єремія-Кучук Ольга Володимирівна

 

36-2-17

с. Драниця

Головний лікар

Кордунян Олександр Сергійович

53-1-17

с. Котелеве

Головний лікар

Трипадуш Тетяна Миколаївна

32-2-17

с. Магала

Головний лікар

Лягу Анна Георгіївна

61-4-17

с. Маршинці

Головний лікар

Нікітін Василь Олексійович

2-59-13

с. Несвоя

Головний лікар

Парпауц Ніна Михайлівна

2-90-33

с. Остриця

Головний лікар

Кобрак Марія Дмитрівна

62-6-66

с. Подвірне

Головний лікар

Незвещук Галина Володимирівна

55-2-17

с. Тарасівці

Головний лікар

Пушкашу Харлампій Дмитрович

34-2-38

с. Чорнівка

Головний лікар

Марко Світлана Дмитрівна

67-2-17

с. Слобода

Головний лікар

Ватаманюк Микола Ананійович

75-2-38

с. Зелений Гай

Головний лікар

Рошка Альона Георгіївна

64-2-17

с. Рідківці

 Головний лікар 

Рибюк Іван Миколайович

63-2-17

 

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Балківці

Попович Юлія Анатоліївна

7-43-08

с. Мамалиґа

 Лунгу Валерій Степанович

5-22-17

с. Кошуляни

Присакар Вікторія Павлівна

52-2-17

с. Щербинці

Паладій Світлана Вікторівна

3-82-42

с. Форосне

Сидоряк Сергій Миколайович

    7-32-40

с. Малинівка

Руссу Анжела Лазарівна

35-1-40

с. Довжок

Савка Леся Валентинівна

3-72-42

с. Берестя

Данілов Іван Георгійович

3-91-42


с. Строїнці

Кочервей Раїса
 Володимирівна

  2-22-13

с. Рингач

Банарюк Надія Назарівна

65-2-17

с. Припруття

Бушила Галина Михайлівна

78-2-17

с. Рокитне

Присняк Людмила Іванівна

73-2-14

с. Жилівка

Гаращук Валентин Касянович

65-2-70

с. Шишківці

Житарюк Діана Павлівна

65-2-70

с. Арборяни

Томуц Олена Миколаївна

66-3-40