Сокирянська центральна районна лікарня

60200, м. Сокиряни, вул. Кобилянської, 43 (Код 239)

факс (03739) 2-19-35, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Місюрко Микола Степанович

2-19-35

Заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення

Леник Валентина Василівна

2-19-59

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

Присакар Тетяна Еммануїлівна

2-21-93

Заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності

Вороток Анатолій Григорович

2-20-88

Заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги

Фустій Алла Алімівна

2-26-60

Заступник головного лікаря з медсестринства

Бабін Надія Василівна

2-17-91

Терапевтичне відділення

Завідувач

Смірнова Катерина Семенівна

2-14-19

Хірургічне відділення

Завідувач

Велущак Іван Дмитрович

2-14-84

Інфекційне відділення

Завідувач

Барбакар Валентин Іванович

2-17-65

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідувач

Леник Валерій Корнійович

2-25-72

Акушерсько-гінекологічне відділення

Завідувач

Герасимчук Петро Іванович

2-12-48

Фтизіатричне відділення

Завідувач

Бевз Микола Володимирович

2-18-77

 

Швидка медична допомога

Завідувач

Леленко Анатолій Андрійович

103

Приймальне відділення

-

2-13-64

Клінічна лабораторія

Завідувач

Беженар Юлія Анатоліївна

2-25-02

Поліклінічне відділення

Завідувач

Жолудева Тетяна Михайлівна

2-24-32

Головний бухгалтер

Демчукова Ганна Михайлівна

2-28-41

Інформаційно-аналітичний відділ

Завідувач

Серебрянський Віктор Володимирович

2-19-42

 

Сільські дільничні лікарні

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Телефони

Службовий

с. Романківці

Головний лікар

Гаврилюк Євген Васильович

4-10-04

с. Вашківці

Головний лікар

Голяк В'ячеслав Михайлович

4-50-24

 

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Телефони

Службовий

с. Білоусівка

Головний лікар

Янчак Анатолій Архипович

3-74-13

с. Ломачинці

Головний лікар

Янчак Валентин Архипович

5-83-16

с. Кулішівка

Головний лікар

Максимчук Василь Васильович

2-66-97

с. Селище

Головний лікар

Матвіїв Степан Володимирович

4-42-35

с. Коболчин

Головний лікар

Ткачук Володимир

Олександрович

2-97-22

с. Михалкове

Головний лікар

Осинчук Інна Іванівна

3-95-17

с. Шебутинці

Головний лікар

Боклажук Денис Миронович

4-81-17

с. Шишківці

Головний лікар

Петрів Богдан Ярославович

 

49-1-10

с. Сербичани

Головний лікар

Агапій Віктор Володимирович

5-16-89

с. Ожево

Головний лікар

Дерен Раїса Кирилівна

3-11-34

с. Гвіздівці

Головний лікар

Саранюк Людмила Василівна

5-33-19

 

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

по батькові

Телефони

Службовий

с. Братанівка

Киценюк Інна Василівна

4-44-20

с. Василівка

Мошак Ніна Федорівна

2-74-47

с. Василівський Яр

Гончар Микола Васильович

2-74-71

с. Волошкове

Крамар Світлана Федорівна

5-65-42

с. Вітрянка

Калим Людмила Вікторівна

5-24-16

с. Галиця

Мартинюк Оксана Миколаївна

3-95-66

с. Грубна

Олійник Марія Єпсіфіївна

3-74-17

с. Кормань

Хлиповська Юлія Дмитрівна

4-02-19

с.Лопатів

Дряпак Раїса Іванівна

4-91-45

с. Новоолексіївка

Руда Світлана Володимирівна

5-52-36

с. Нова Слобода

Пірог Альона Василівна

4-53-49

с. Непоротове

Місюрко Алла Іванівна

3-95-89

с. Олексіївка

Козловський Олександр Дмитрович

2-56-33

с. Покровка

Голяк Галина Іванівна

 

с. Розкопинці

Чорна Майя Миколаївна

2-75-27

с. Струмок

 

4-13-03-

ст. Сокиряни

Кувіла Юлія Миколаївна

2-18-02