Сторожинецька центральна районна лікарня

60400, м. Сторожинець, вул. Видинівського, 20 (Код 0235)

Тел/факс (03735) 2-15-88, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада

 Структурний підрозділ

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

Головний лікар

Плегуца Матвій Дмитрович

2-15-88

Заступник головного лікаря по лікувальній роботі

Войцеховський

Олександр

Францович

2-16-28

Заступник головного лікаря по медичному обслугованою населення

Євдокименко

Анатолій

Олександрович

2-12-80

Заступник головного лікаря по охороні материнства та дитинства

Кучінік Василь Іванович

2-18-91

Заступник головного лікаря по амбулаторно-поліклінічній роботі

Мельничук

Олександр

Іванович

2-28-48

Голова лікувально-консультативної комісії

Герліц Віталій Олександрович

2-26-48

Заступник головного лікаря з питань медсестринства

Токарюк Віра Михайлівна

2-16-28

Головний бухгалтер

Кречуняк Марія Антонівна

2-10-51

Відділу кадрів

Завідувач

Стрієнко Стефанія Василівна

2-25-93

Кабінет  медичної статистики

Завідувач

Макарова Валентина

Трохимівна

2-25-93

Приймальне відділення

Завідувач

Москалюк

Володимир

Іванович

2-17-79

Хірургічне відділення

Завідувач

Кушнір Василь Іванович

 

2-29-59, 2-13-46

Реанімаційне відділення

Завідувач

Манчук Василь Олександрович

2-29-97

Травматологічне відділення

Завідувач

Попович Юліан Орестович

2-29-00

Інфекційне відділення

Завідувач

Жар Юрій

Михайлович

2-22-00

Акушерсько-гінекологічне відділення

Завідувач

Манчуленко

Валентина

Дмитрівна

2-20-73

Терапевтичне відділення

Завідувач

Гуцуляк Марія Григорівна

2-19-40

Дитяче відділення

Завідувач

Красовський Іван Васильович

2-22-73

Неврологічне відділення

Завідувач

Гудима Анатолій Анатолійович

2-12-17

Сільські дільничні лікарні

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

смт. Красноїльськ

Головний лікар

Грушецька Тетяна Георгіївна

6-34-51

с.Великий Кучурів

Головний лікар

Кваснюк Валерія Віліусівна

6-00-23

6-00-03

с. Банилів-Підгірний

Головний лікар

Савчук Костянтин Дмитрович

5-32-35

5-31-06

с. Верхні Петрівці

Головний лікар

Велянський Олександр

Вікторович

3-23-39

с. Михальча

Головний лікар

Малиш-Кобилянська Вікторія Сергіївна

3-52-64

с. Чудей

Головний лікар

Мікайлу Кормелія

Костянтинівна

6-15-64

с. Стара Жадова

Головний лікар

Велянський Віктор Іванович

3-34-41

 

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Старі Бросківці

Головний лікар

Тимчук Родіка Мар’янівна

7-62-42

с. Кам’яна

Головний лікар

Мітран Ірина Валентинівна

4-52-08

с. Іжівці

Головний лікар

Гудима Наталія Вікторівна

6-52-38

с. Буденець

Головний лікар

Китаєва Марина Олексіївна

5-13-35

с. Давидівка

Головний лікар

Рудько Галина Володимирівна

4-82-10

с. Тисовець

Головний лікар

Стрижиборода Дмитро Федорович

 

6-83-15

с. Снячів

Головний лікар

Драгомерецький Петро Васильович

4-23-28

с. Костинці

Головний лікар

Торський Петро Іванович

7-71-03

с. Комарівці

Головний лікар

Шемберко Сергій Ілліч

4-32-46

с. Нижні Петрівці

Головний лікар

Гауліка Модеста Іллівна

3-15-03

с. Зруб-Комарівці

Головний лікар

Трачук Тетяна Михайлівна

7-42-61

с. Ропча

Головний лікар

Антонюк Світлана Василівна

6-53-10

с. Бобівці

Головний лікар

Ротар Микола Миколайович

3-62-30

с. Панка

Головний лікар

Бежан Олеся Григорівна

6-22-10

с. Нові Бросківці

Головний лікар

Полянська Ганна Октав’янівна

3-43-03

 

Фельдшерсько – акушерські пункти

 

Населений пункт

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Телефони

Службовий

с. Стара Жадова (Майдан)

Дяконович Зіновія Октав’янівна

3-34-41

с. Нова Жадова

Пилипко Михайліна Григорівна

3-34-23

с. Годилів

Ончуленко Галина Миколаївна

6-91-57

с. Дубово

Мосянз Марія Миколаївна

3-53-53

с. Спаська

Проданчук Руслан Петрович

3-53-27

с. Заволока

Думітрюк Ірина Василівна

 

с. Нова Красношора

Чимборик Олеся Іванівна

 

с. Стара Красношора

Глига Олена Василівна

6-62-20

х. Тражани

Урсакій Маріана Іллівна

 

с. Зруб-Старі Бросківці

Лепчук Степанія Григорівна

7-52-83

х. Черешенка

Захарова Наталія Іванівна

7-62-05

х. Поляни

Ковалишина Любов Василівна

 

х. Урсоя

Влад Аделя Миколаївна

6-52-15

с. Глибочок-Кам’янський

Токарюк Марина Радівна

 

с.Череш

Нікорич Октавія Радівна

4-73-89

с. Зруб-Давидівка

Крушельницька Параска Іванівна

4-82-26

с. Слобода Комарівці

Сопіт Марія Григорівна

7-22-20

с. Забагна

Малованюк Наталія Миколаївна

3-40-05

с. Аршиця

Заяц-Дроздик Марія Іванівна

 

с. Глибочок-Снячівський

Калініч Марія Дмитрівна

 

х. Думанський

Ковалюк Ігор Дмитрович

 

с. Ясени

Крушніцкий Валерій Михайлович

7-72-44