ОКУ Чернівецька обласна клінічна лікарня

58001, м. Чернівці, вул. Головна, 137, т. (0372) 51-47-53, ф. 51-47-60,

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Посада, Структурний підрозділ Прізвище, ім’я, по батькові Телефони
Службовий
Головний лікар Ушаков Володимир Іванови 51-47-53
Заступник головного лікаря з організаційно –методичної роботи Лісовий Анатолій Костянтинович 51-47-59
Заступник головного лікаря з лікувальної роботи Снігуряк Ольга Іванівна 51-47-62
Заступник головного лікаря з хірургічних питань Ситенко Борис Петрович 51-79-71
Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Ткачук Людмила Іванівна 53-85-61
Заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності Баранецький Іван Федорович 52-64-51
Заступник головного лікаря з контролю якості діагностики та лікування СоколовВадим Юрійович 51-10-77
Заступник головного лікаря з економічних питань ШелестТетяна Анатоліївна 51-47-45
Заступник головного лікаря з кадрів Павлюк Наталія Миколаївна 55-99-14
Заступник головного лікаря з медсестринства РошкаВіоріка Миколаївна 51-47-58
Заступник головного лікаря з технічних питань Кузнєцова Надія Василівна   53-09-83
Головний бухгалтер Андрушак Людмила Миколаївна 53-84-40
Профспілковий комітетГолова Ключевська Тетяна Михайлівна  
Юрисконсульт Стрілець Руслана Вікторівна  52-66-48
Довідкова служба   3-23-83 
Клінічні відділення
Гастроентерологічне Дяк Михайло Васильович 52-74-18
Нефрологічне Кокощук Олена Валентинівна  
Ревматологічне Гавриш Лариса Осипівна  
Пульмонологічне Денисенко Тетяна Петрівна  
Хірургічне Давидюк Іван Павлович 3-12-71
Хірургії судин Домбровський Дмитро Борисович  
Торакальної хірургії Яцків Василь Васильович 3-72-33
ЛОР центр Воєвідка Мирослав Дмитрович 52-66-48
Офтальмологічне Шуленін Валерій Олександрович 57-95-05
Ортопедо - травматологічне Василов Василь Михайлович 54-55-98
Урологічне Левицький Анатолій Іванович  
Гінекологічне Войтенко Святослав Григорович  
Проктологічне Бочаров Андрій Володимирович  
Хірургічної стоматології Бедик Віктор Васильович  
Інфекційне Миндреску Валентина Борисівна  
Реанімаційне Руснак Аурел Дмитрович

53-86-38,

55-88-54

Хронічного гемодіалізу Лупуляк Ігор Орестович    

 

Структурні підрозділи

Відділення екстреної медичної допомогиЗавідувач ГретчинОдарія Михайлівна 53-83-34
Приймальне відділенняЗавідувач Злотарь Оксана Василівна 53-85-03
Приймальне відділення інфекційне   51-47-44
Консультативна поліклініка, реєстратура   52-62-46
Фізіотерапевтичне відділення Маркович Олег Васильович  
Рентгенологічне відділення Громнічний Петро Вікторович 57-94-14
Ендоскопічне відділення Шевченко Анатолій Іванович  
Лабораторне відділення Телесницька Тетяна Вікторівна 53-89-97
Організаційно  методичний відділ   51-47-52
Відділ статистики здоров’я населення, що постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС Юхимчук Валентина Всеволодівна 51-47-60
Кабінет ЛФК Метенко Ігор Дмитрович  
Відділення гіпербаричної оксигенації Карпо Петро Григорович  
Аптечна служба Яремко Віктор Васильович 52-76-98
Відділення функціональної діагностики Браславська Ірина Зіновіївна  

 

Повернення до списку медичних установ.