Наші вітання !

Колектив Чернівецько обласного бюро судово-медичної експертизи та кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету вітає лікаря судово-медичного експерта, кандидата медичних наук Павлюковича Олександра Васильовича з присвоєнням йому у встановленому порядку вченого звання доцента, по кафедрі судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету. У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 р. № 1471 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства».

Участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків.

    Впродовж 1-4-го вересня співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства професор Ванчуляк О.Я., доценти Гараздюк М.С. та Павлюкович О.В. взяли участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків за участю Східно-Європейської асоціації судових медиків...

Детальніше...

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними.

Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Детальніше...

  

Телефони гарчої лінії МОЗ України відносно  COVID-19   

 

Детальніше...

 

Постанова державного санітарного  лікаря  України №4 від "27.03.2020р"

Про організацію та проведення первинних протиепідемічних заходів при виявленні хворого (трупа) або підозрі на короновірусну хворобу COVID-19

 

Детальніше...

 Що варто знати про коронаровірус COVID-19

  Протоколи виходу на вулицю. Дії проти   коронаровірусу  COVID-19


Детальніше...

Що варто знати про коронаровірус COVID-19

Рекомендації ВООЗ

Что такое коронавирус?

   Коронавирусы составляют обширное семейство вирусов с доказанными болезнетворными свойствами по отношению к человеку или животным. Известно, что ряд коронавирусов способен вызывать у человека респираторные инфекции в диапазоне от обычной простуды до более серьезных состояний, таких как ближневосточный респираторный синдром (БВРС) и тяжелый острый респираторный синдром (ТОРС). Последний из недавно открытых коронавирусов вызывает заболевание COVID‑19.

Детальніше...

 Упродовж 20-21 листопада у Американському Домі в Києві відбувалася конференція «Дитинство без насильства: робота мультидисциплінарної команди»

     Упродовж 20-21 листопада у Американському Домі в Києві відбувалася конференція «Дитинство без насильства: робота мультидисциплінарної команди», у якій взяли участь доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Богуцька Наталія Казимирівна, професор кафедри судової медицини та медичного правознавства Ванчуляк Олег Ярославович та доцент цієї ж кафедри Гараздюк Марта Славівна. Захід проводився в рамках проекту «Дитинство без насильства», який впроваджує Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» у партнерстві з Офісом Уповноваженого Президента України з прав Дитини Миколи Кулеби та Institute of human services (Ohio, USA) за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Детальніше...