Вітаємо з відзнакою!

     Колектив Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи вітає медичного реєстратора, Дорофій Анжеліку Дмитрівну з відзначенням її, за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров'я та високий професіоналізм, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України у відповідності з наказом МОЗ України від 14 червня 2021 р. № 143-Кн. 

Детальніше...

    Що стоїть за    само-губствами на Буковині: експерт дав несподівану відповідь. ВІід початку 2021 року в Чернівцях правоохоронці зафіксували чотири факти самогубства. Люди віком від 20 до 40 років вистрибували з вікон багатоповерхових будинків.Кореспондентка molbuk.uaзвернулася до начальника обласного бюро судмедекспертизи, завідувача кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ, доктора медичних наук, професора Віктора БАЧИНСЬКОГО.– Чим може бути спровоковано те, що молоді люди "випадають" із вікон багатоповерхівок? 

Детальніше...

    Наші вітання !

Колектив Чернівецько обласного бюро судово-медичної експертизи та кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету вітає лікаря судово-медичного експерта, кандидата медичних наук Павлюковича Олександра Васильовича з присвоєнням йому у встановленому порядку вченого звання доцента, по кафедрі судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету. У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 р. № 1471 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства».

Участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків.

    Впродовж 1-4-го вересня співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства професор Ванчуляк О.Я., доценти Гараздюк М.С. та Павлюкович О.В. взяли участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків за участю Східно-Європейської асоціації судових медиків...

Детальніше...

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними.

Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Детальніше...

  

Телефони гарчої лінії МОЗ України відносно  COVID-19   

 

Детальніше...

 

Постанова державного санітарного  лікаря  України №4 від "27.03.2020р"

Про організацію та проведення первинних протиепідемічних заходів при виявленні хворого (трупа) або підозрі на короновірусну хворобу COVID-19

 

Детальніше...

 Що варто знати про коронаровірус COVID-19

  Протоколи виходу на вулицю. Дії проти   коронаровірусу  COVID-19


Детальніше...