Телефони гарчої лінії МОЗ України відносно  COVID-19   

 

Детальніше...

 

Постанова державного санітарного  лікаря  України №4 від "27.03.2020р"

Про організацію та проведення первинних протиепідемічних заходів при виявленні хворого (трупа) або підозрі на короновірусну хворобу COVID-19

 

Детальніше...

 Що варто знати про коронаровірус COVID-19

  Протоколи виходу на вулицю. Дії проти   коронаровірусу  COVID-19


Детальніше...

Що варто знати про коронаровірус COVID-19

Рекомендації ВООЗ

Что такое коронавирус?

   Коронавирусы составляют обширное семейство вирусов с доказанными болезнетворными свойствами по отношению к человеку или животным.

Детальніше...

 Упродовж 20-21 листопада у Американському Домі в Києві відбувалася конференція «Дитинство без насильства: робота мультидисциплінарної команди»

     Упродовж 20-21 листопада у Американському Домі в Києві відбувалася конференція «Дитинство без насильства: робота мультидисциплінарної команди», у якій взяли участь доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Богуцька Наталія Казимирівна, професор кафедри судової медицини та медичного правознавства Ванчуляк Олег Ярославович та доцент цієї ж кафедри Гараздюк Марта Славівна. Захід проводився в рамках проекту «Дитинство без насильства», який впроваджує Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» у партнерстві з Офісом Уповноваженого Президента України з прав Дитини Миколи Кулеби та Institute of human services (Ohio, USA) за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія судово-медичної служби із закладами охорони здоров’я та правоохоронними органами».

     14-15 листопада 2019 р. в м. Запоріжжі відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія судово-медичної служби із закладами охорони здоров’я та правоохоронними органами». Делегація з Чернівців була представлена д.мед.н., професорами кафедри судової медицини та медичного правознавства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Ванчуляком О.Я. та Савкою І.Г., завідувачем відділу комісійних судово-медичних експертиз КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Мельником М.М., завідувачем відділення судово-медичної токсикології Лебедінцевою І.О., завідувачем відділення судово-медичної імунології Леоновою О.К. та завідувачем відділення судово-медичної цитології Владковською Н.І.

Детальніше...

У Чернівцях збиралася еліта судової медицини світу


      У липні Чернівці стали місцем проведення Міжнародного конгресу судової медицини. Його приурочили до 75-річчя Чернівецького обласного бюро судмедекспертизи та ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет». У Конгресі взяли участь 188 науковців і практиків судмедекспертизи України та країн близького й далекого зарубіжжя: Молдови, Румунії, Білорусі, Польщі, Болгарії, Словаччини, Німеччини, Швейцарії тощо. Учасниками Конгресу були також представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (Бразилія та Болівія), який після початку бойових дій на Сході України надає вітчизняній судмедекспертизі значну допомогу з питань ідентифікації масових жертв.

Детальніше...

Міжнародний судово-медичний конгрес.

   4-5 липня 2019 року кафедрою судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» було проведено Міжнародний судово-медичний конгрес. В Конгресі прийняли участь 186 учасників з України та закордону, а саме: Молдови, Румунії, Білорусі, Польщі, Болгарії, Словаччини, Німеччини, Швейцарії. Також в роботі Конгресу прийняли участь представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (Бразилія, Болівія).

   Доповіді учасників заходу були присвячені актуальним питанням судово-медичної науки та практики, а також проблемам реформування галузі.

Детальніше...