Чому збільшилася кількість самогубств: головний судмедексперт області пояснив причину

    П’ять самогубств за п’ять днів – це доволі велика кількість, вважає професор, начальник обласної судово-медичної експертизи Віктор Бачинський і пояснює причину цьому.     В обласному бюро судово-медичної експертизи повідомили, що хвиля самогубств спостерігається час від часу. Але така кількість – це доволі багато.

Детальніше...

  Чому деякі послуги судмедекспертизи в Чернівцях платні?.

    Це не бізнес, а можливість допомагати тим, хто постраждав через насильство чи в ДТП. Як розповів Інформаційному агентству АСС Віктор Бачинський, начальник КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА,

Детальніше...

Віктор Бачинський: “У 1988-му діти в Чернівцях лисіли від гідразину”

   Люди молодшого віку та ті хто перебрався до Чернівців у 90-ті, можуть і не знати про лихо, яке коїлося у місті восени 1988 року. З незрозумілої причини у місті лисіли дво-, трирічні малюки. Перші випадки невідомої хвороби медики почали фіксувати ще в серпні, а вже у жовтні майже одночасно полисіло близько сотні дітей. Хтось із малюків спокійно лягав спати, а вранці нажахані батьки бачили все дитяче волоссячко на подушці, у когось воно пасмами сипалося під гребінцем, а хтось знімав чуприну разом із шапкою.

Детальніше...

«Аварія на Сокирянщині сталася через алкоголь», - висновок судмедексперта 

Експертиза показала, що у двох чоловіків, які загинули внаслідок ДТП на Сокирянщині, у крові був алкоголь.

Про це пише «Молодий Буковинець».

Детальніше...

У Магалі чоловік розбився на смерть на сходах магазину.

   У Магалі чоловік розбився на смерть на сходах магазинуНа Буковині у селі Магала Новоселицького району чоловік впав на сходах магазину і миттєво помер. Про це molbuk.ua розповів начальник обласного бюро судово-медичої експертизи Віктор Бачинський.

Детальніше...

«Випив 500 грамів спиртного і сів за кермо»: судмедексперт розповів про потерпілих у ДТП на Буковині.

    Один із водіїв, який загинув у дорожньо-транспортній пригодії, яка сталася у селі Остриця Чернівецької області, перебував у стані тяжкого отруєння алкоголем.
   Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив начальник бюро судово-медичної експертизи Віктор Бачинський.
"Одна машина BMW їхала з Герци до Чернівців, інше BMW - з Чернівців. Машина, яка їхала з Чернівців, рухалася по своїй смузі, а та, що з Герци, — виїхала на смугу зустрічного руху. Машини зіткнулися на крутому повороті", - повідомив судмедексперт.

Детальніше...

Число «лікарських справ» у Чернівцях зросло у десятки разів

   Правда, через те, що до нас на експертизу їх на везуть із усього Правобережжя.
За останні два роки кількість так званих «лікарських справ», коли проводиться судово-медична експертиза правильності діагностики та лікування людини, яка загинула чи стала інвалідом, зросла у Чернівцях у десятки разів.

Детальніше...

     Судмедекспертиза – це не лише розтини.

   Він один з найвідоміших в Україні експертів. Його знають в Польщі і Німеччині, Росії і Угорщині. До його порад прислухаються у найрізноманітніших куточках Європи. Судмедексперт з Буковини завжди бажаний гість за кордоном. Його науковими працями користуються студенти, науковці майже з усього колишнього Союзу. Він – професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України, володар не одної державної нагороди, завідувач кафедри, начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, головний судмедексперт області Віктор Бачинський.

Детальніше...

     Діти отруїлися випарами фарби

     Начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, доктор медичних наук, зав. кафедрою БДМУ, професор Віктор Бачинський,  про причину отруєння у школі села Давидівка Сторожинецького району.

Детальніше...

Діти у Давидівці отруїлися розчинниками фарб


   Не пройшло й півтора місяці, як санепідемслужба краю повідомила про довгоочікувану новину громадськості. І, як завше, з’ясувати це спромоглися у Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи на чолі з доктором медичних наук, завкафедрою БДМУ, професором Віктором Бачинським. Нагадаємо, що отруєння в Давидівцях сталося ще у вересні, тож затягування зі встановленням його причин спричиняло чимале збурення серед батьків потерпілих: вони навіть влаштували акції протесту. Та й версії біди оприлюднювалися найрізноманітніші. Наразі з’ясувалося, що найперші розмови та побоювання стосовно шкідливого впливу фарб, – а класи, як відомо, перед початком навчального року пофарбували, – мали підставу.

Детальніше...

   Фахівці з’ясували причину отруєння у школі Давидівки.

    Звідки отрута потрапила у середовище школи, має з’ясувати слідство. Як повідомив начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, доктор медичних наук, завкафедрою БДМУ, професор Віктор Бачинський, наразі готовий офіційний висновок про причину отруєння у школі села Давидівка Сторожинецького району.

Детальніше...

Масове отруєння у сільській школі на Буковині

   Масове отруєння у сільській школі на Буковині сталось через компоненти розчинників фарб. Минуло більше місяця, як у селі Давидівка Чернівецької області сталося масове отруєння учнів і працівників місцевої школи. Від отруєння невідомою речовиною наприкінці вересня тут постраждало 43 дитини та 7 дорослих, яких із однаковими симптомами: запаморочення, біль у животі, оніміння рук та ніг шпиталізували до районної лікарні.

Детальніше...

Знай наших!. Сокирянське міжрайонне відділення судмедекспертизи Буковини визнане найкращим в Україні.

Детальніше...

Професор Чернівецького медуніверситету привідкриває завісу таємної справи В’ячеслава Чорновола.

    Цими днями виповнюється 16 років від дня трагічної загибелі В’ячеслава Чорновола.
Мало хто знає, що професор Чернівецького державного медичного університету Віктор Теодосійович Бачинський був останнім, хто тримав у руках останки великого українця. У 2009 році він очолював державну комісію, яка провела ексгумацію тіл Чорновола і його водія.

Детальніше...