Тижневе стажування по підвищенню педагогічно-практичної майстерності.

   Нещодавно на основі укладеного договору між Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет» та Університетською клінікою Лозанни, що при Женевському університеті, викладачі нашого вузу мали змогу пройти тижневе стажування по підвищенню педагогічно-практичної майстерності.

 

   Делегацію представляли доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства, д.мед.н. Ванчуляк О.Я., доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, к.мед.н. Гараздюк О.І. та асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк М.С. Представники кафедри судової медицини та медичного правознавства під керівництвом директора науково-навчального центру судової медицини, який знаходиться у складі університетської клініки, професора Silke Grabherr відвідали усі підрозділи установи, де мали змогу обміну досвідом, а також ознайомитися з роботою зарубіжних колег та оволодіти технікою проведення та використання комп'ютерного сканування й ангіографії при розтинах, сучасними розробками по судово-медичній токсикології. Доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, к.мед.н. Гараздюк О.І. під керівництвом професора Bernarda Favrata працював у центрі навчання сімейних лікарів, що при Університетському госпіталі Лозанни. Там він ознайомився із сучасними технологіями щодо підвищення ефективності роботи лікаря загальної практики та взаємодії лікарів та клінічних провізорів під час призначення та на протязі всього періоду лікування, методами контролю прийому ліків пацієнтів на дому та ін.

     Делегати мали змогу відвідати Женевський університет, прийняти участь у проведенні лекцій та практичних занять зі студентам. Окрім того, представники Буковинського медичного університету університету як почесні гості були запрошені до участі у щорічному з'їзді судових медиків Швейцарської Конфедерації, який проходив у місті Бюллє кантону Фрібург. Там вони представили свої доповіді швейцарським колегам і мали змогу обмінятися науковим та практичним досвідом.