Упродовж 26-30 червня 2023 року у м. Турин, що в Італійській Республіці, тривав другий щорічний навчальний курс DVI 2023 (Expert in Disaster Victim Identification), у якому взяли участь доценти закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Павлюкович Олександр Васильович та Гараздюк Марта Славівна, завдячуючи наданому приймаючою стороною в особі професора Emilio Nuzzolese гранту. Дане стажування збирає спеціалістів з країн Європи та Африки по ідентифікації жертв, які загинули внаслідок стихійних лих та катастроф. Щорічна зустріч включала високоякісні пленарні лекції найбільш відомих і авторитетних вчених та спеціалістів світу в галузі судової ідентифікації, найсучасніші майстеркласи та практикуми, присвячені останнім розробкам та інноваціям в галузі ідентифікації осіб.

В Італії Туринський університет є єдиним університетом, який проводить курс ідентифікації жертв катастроф із практичним навчанням на біоманекенах.

Цього року в заході взяли участь учасники з Австрії, Китаю, Нігерії, Косово, Туреччини, України та Італії. Девізом майстеркласу було гасло: «Ми всі поважаємо права людських останків. Ми захищаємо право померлих мати особистість.»