Медико-криміналістичне відділення

 

 

 

Адреса: 58018, м.Чернівці, вул. Руська, 124.  

Телефон: (03722) 57-32-28   

 Режим роботи відділення:
 
Робочі дні: понеділок, вівторок, середа, четвер, пятниця з 9.00 до 15.00
 
Вихідні дні: субота, неділя.
 
     

           Приміщення відділення судово-медичної криміналістики є структурним підрозділом КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» та розташовується в одноповерховому приміщенні за адресою: Вул. Руська, 124 м. Чернівці. Загальна площа відділення складає 53,4м², розміщена в 4-х кімнатах. Кімната №1 (експертів) – загальною площею 18,4м.²; друга кімната (хімічних реактивів) – загальною площею 27,8м.²; кімнати №3 та 4 (фотолабораторія) – загальною площею 7,15м.². Кліматичні умови, які в приміщеннях: температура - 20,2° С та вологістю 63%. Відділення судово-медичної криміналістики обладнане прямим природним (натуральним) і штучним освітленням. Температурний режим у відділенні підтримується газовим та електричним конвекторами. Витяжна вентиляція з механічною спонукою наявна. Вікна та двері легко відчиняються. Відділення забезпечене холодною та гарячою водою. Водопостачання холодної води централізоване. Умивальники розташовані в кімнатах №3 та 4. Каналізація наявна. Підлога у відділенні ламінована, стіни обкладені ДВП. Приміщення судово-медичної криміналістики відповідають вимогам проведення медико-криміналістичних експертиз (досліджень), а також санітарним нормам та правилам безпеки праці та охорони навколишнього середовища.

          18 листопада 2003року відділення було акредитовано терміном на 5 років (до 2008року), в грудні 2008 року відділення акредитовано терміном на 5 років (до 2013 року), в жовтні 2013 року відділення акредитовано терміном на 5 років (до 2018 року).

          Відділення судово-медичної криміналістики КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» згідно нормативних документів створено для проведення експертиз:

 І . Встановлення умов, механізму виникнення, пошкоджень, слідів і утворення  знарядь:

 Колото-різані пошкодження;

 1. Рубані пошкодження;

 2. Пошкодження тупими предметами;

 3. Комбіновані пошкодження;

 4. Автотравма;

 5. Залізнична травма;

 6. Інші види травми;

 7. Сліди кров;

 8. Сліди зубів; 

 9. Трасологічні дослідження.

 

 

 

ІІ.  Вогнепальні пошкодження тіла та одягу:  

 

 

 

ІІІ. Судово-медична експертиза встановлення віку і уточнення особи:

 

 

 

 1. Встановлення віку живих осіб;

 2. Експертиза кісткових залишків; 

 3. Утотожнення особи.

 

                                                                                                                                  

 

 

 

IV. Експертиза виявлення і встановлення залишків мікроскопічного характеру:

 

 1. При ураженні електрострумом;

 2. Термічні пошкодження; 

 3. Хімічні пошкодження;

 4. Відкриття слідів металів (як окремий вид експертиз);

 5. Часток скла, піску та інше;

 6. Полум’яна фотометрія.

     V.Експертиза по матеріалам справи.

   

Склад відділу:

 Завідувач відділу: Вацик Мирослав Миколайович:

 У відділенні працює два експерта та два лікаря-стажиста:

 Добрюк Юлія Петрівна закінчила Буковинську державну медичну академію в 2000 році по спеціальності «лікувальна справа». Після закінчення медичної академії з серпня 2000 року по червень 2001 року проходила інтернатуру з терапії. Після закінчення інтернатури працювала дільничним терапевтом в лікарській сільській амбулаторії с. Новоселиця, Кельменецького району, Чернівецької області. З серпня 2002 року до липня 2004 року навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі факультетської терапії. З жовтня 2004 до серпня 2006 року навчалася на медичному факультеті Бургундського університету, в м.Діжон (Франція). З серпня 2006 року по лютий 2008 року проходила інтернатуру з судової медицини у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. Ю.П. Шупика. У березні 2008 року була  зарахована на посаду лікаря-стажиста у відділення судово-медичної криміналістики Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи. З вересня 2008 року по грудень 2008 року прослухала курс спеціалізації в Харківській академії післядипломної освіти та отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю судово-медична криміналістика. В грудні 2008 року була прийнята на посаду лікаря судово-медичного експерта-криміналіста, де і працюю по теперішній час. В лютому 2011 року прослухала курс тематичного удосконалення «Судово-медичне дослідження одягу при різних видах травми». Свій кваліфікаційний рівень підвищила на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти з травня по червень 2013 року. В лютому 2016 року прослухала курс тематичного удосконалення «Вогнепальна та вибухова травма». З червня по липень 2018 року підвищувала свій кваліфікаційний рівень на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

          Олійник Сергій Ігорович закінчив Буковинський державний медичний університет 24.06.2015 року. Після закінчення медичного університету з серпня 2015 року по січень 2017 року проходив інтернатуру з судової медицини. У жовтні 2017 року був зарахований на посаду лікаря-стажиста у відділення судово-медичної криміналістики КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи». З вересня 2018 року по грудень 2018 року прослухав курс спеціалізації в Харківській академії післядипломної освіти та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю судово-медична криміналістика. В грудні 2018 року був прийнятий на посаду лікаря судово-медичного експерта-криміналіста, де і працює по теперішній час.

          Сафонов Руслан Сергійович закінчив Буковинський державний медичний університет 17.06.2016 року. Після закінчення медичного університету з серпня 2016 року по січень 2018 року проходив інтернатуру з судової медицини. У липні 2018 року був зарахований на посаду лікаря-стажиста у відділення судово-медичної криміналістики КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи».

          Чекмарьов Мар’ян Анатолійович закінчив Буковинський державний медичний університет 22.06.2017 року. Після закінчення медичного університету з серпня 2017 року по січень 2019 року проходив інтернатуру з судової медицини. У квітні 2019 року був зарахований на посаду лікаря-стажиста у відділення судово-медичної криміналістики КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи».

 У відділенні також працюють:

 Головний лаборант  - Гатеж Тетяна Іванівна, категорія – вища.

 Лаборанти відділення:

 Деренюк Мальвіна Василівна, категорія  - перша.

 Гімчинський Ярослав Іванович, категорія – друга.  

 

Платні послуги, які надаються у медико-криміналістичному відділенні

 

 Медико- криміналістичне дослідження об’єктів біологічного походження 1 – категорії ]складності (від 1 – 3 об’єктів)

6203,17
 Медико- криміналістичне дослідження об’єктів біологічного походження 2 – категорії складності (понад 3 об’єктів)    1192,03
 Медико- криміналістичне дослідження об’єктів небіологічного походження 1 – категорії складності (від 1 – 3 об’єктів)    6203,17
 Медико- криміналістичне дослідження об’єктів небіологічного походження 2 – категорії складності (понад 3 об’єктів)  11092,03
 Ситуалогічне дослідження і реконструкція умов та обставин спричинення тілесних ушкоджень    6203,17
 Медико – криміналістичне дослідження по визначенню механізму утворення тілесних ушкодженнь   4614,74