Новоселицьке МВ СМЕ

 Новоселицьке міжрайонне відділення

 

лікар судово-медичний експерт, к.мед.н.

Павлюкович Олександр Васильович

      Новоселицьке міжрайонне відділення по обслуговуванню мешканців Новоселицького та Хотинського районів, розташоване на базі Новоселицької ЦРЛ м.Новоселиця, представлено типовим приміщенням моргу розташованого на території лікарні та кабінетом у поліклінічному відділенні для прийому потерпілих, звинувачених та інших осіб. 

 

м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1, 60300

 

лаборант відділення Луцик Ольга Олександрівна

тел.моб. 0509200526

         Павлюкович Олександр Васильовича   народився в 1983 році у м.Чернівці. Після закінчення медичного ліцею у 2000 році поступив у Буковинську державну медичну академію (у подальшому Буковинський державний медичний університет), який відмінно закінчив по спеціальності “Лікувальна справа” зі здобуттям фаху лікаря у 2006 році. По результатам Державного розподілу був направлений для проходження інтернатури по спеціальності “судово-медична експертиза” у Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи. Після закінчення інтернатури, у лютому 2008 році, прийнятий на посаду міського судово-медичного експерта у Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи, а у червні 2008 року переведений на посаду міжрайонного судово-медичного експерта Новоселицького міжрайонного відділення Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи з присвоєнням 12-го рангу 5-го кваліфікаційного класу державного службовця.

         Практичну експертну роботу успішно поєднує із науковою та педагогічною діяльністю на посаді асистента кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету. Захиситив кандидатську дисертацію на тему “Визначення давності настання смерті при деяких видах механічної асфіксії та масивній крововтраті методами лазерної поляриметрії”, є автором 45 наукових праць, 4-ох раціоналізаторських пропозицій, 2 деклараційних патентів на корисну модель, 2 галузевих нововведень у системі охорони здоров’я.